Sizi gideceğiniz yere en hızlı şekilde ulaştıracak, yol yorgunluğu çekmeden rahat rahat yolculuk etmenizi sağlayacak olan bu nimetten mutlaka yararlanmalısınız.

Uçak ile seyahat etmek gibisi yoktur. Özellikle normalde gideceğiniz yol çok uzaksa ve size 1-2 saat içerisinde hiç yorgunluk çekmeden ulaşabiliyorsanız, sizden daha mutlusu olamaz. Ucuz uçak bileti ile seyahat etmek ise bambaşka bir şeydir. Tüm kampanyaları takip etmenize gerek yok. Perisos Turizm sizin için fiyat konusunda ucuz olanı yakalayacak ve aradığınız tarihler için kullanabileceklerinizi sıralayacaktır. Siz de içinden seçimlerinizi rahat rahat yapabilecek ve dilediğiniz yere rahatlıkla ulaşacaksınızdır.

Dilerseniz yurt içi dilerseniz de yurt dışına seyahat edin! Bizim için hiç fark etmez, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sizin rahatınız için gerekli olanı tercih eder, iyi yolculuklar dileriz.

Uçak bileti talebinde bulunabilir, rezervasyon yaptırabilir ve peşin fiyatına taksitle ödeme rahatlığından yararlanarak, iş seyahati ya da tatiliniz için yurtdışı ve yurtiçi uçak bileti rezervasyonunuzu Perisos Turizm ile yapabilirsiniz. Sürekli hizmetinizde olan 0224 225 43 43 ve 0534 835 86 85 numaralı çağrı merkezimizden ya da perisosturizm2008@gmail.com mail adresimizden detaylarla talepte bulunarak uçak biletinizi alabilirsiniz.

 

Genel Bagaj Bilgisi

Bagaj, seyahat edecek yolcuya ait giysi ve özel eşyalar anlamına gelir. Kayıtlı ve kayıtsız (kabin bagajı) olmak üzere iki tür bagaj vardır.

Bagajınız, gideceğiniz ülkenin gümrük kuralları uyarınca son noktaa kadar taşınır. Bagajınızı son varış noktasında alıp alamayacağınızı öğrenmek için lütfen check-in görevlisine danışınız.

Bagajınızda taşınması yasak olan tehlikeli maddelerin olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Lütfen güvenliğiniz için bagajlarınızı kendiniz hazırlayınız ya da hazırlanmasına nezaret ediniz. Bagajlarınızı hazırlarken kapalı kutu, paket ve tüm ambalajları kontrol etmeye özen gösteriniz. Lütfen başkasına götürülmek üzere size verilen hiçbir eşyayı kesinlikle kabul etmeyiniz.

Kayıtlı veya kayıtsız bagajda kabul edilmeyen maddeler ülkelere göre değişiklik gösterebilir. Lütfen uçak biletinizi alırken varış ve kalkış ülkelerindeki uygulamalarla ilgili bilgi talep ediniz.

Mücevher, para, cep telefonu, bilgisayar, doküman vb. değerli eşyalarınızı kabin bagajlarınızda taşıyabilirsiniz.

Vardığınız havalimanında bagajınızı bulamamanız veya herhangi bir hasarla karşılaşmanız durumunda sunduğumuz hizmetlerle ilgili bilgiyi bagaj aksaklıkları başlığımızın altında bulabilirsiniz.

 

Hangi durumlarda bagajınız uçuşlarımıza kabul edilmez?

 

Bagajınız,

Uçağı, yolcuları ve diğer yükleri tehlikeye düşürebilecek nitelikteyse,

Düzgün ve güvenli taşımayı sağlayacak şekilde paketlenmemişse,

Kalkış yapılan, varılacak veya üst geçiş yapılacak herhangi bir devletin kanunları ya da kurallarıyla taşınması yasaklanmış yükler içeriyorsa,

Ebatları bakımından uygun değilse,

1 parçanın ağırlığı 32 kg’ı geçiyorsa,

Taşınması yasak olan tehlikeli madde(ler) içeriyorsa,

uçuşlarımıza kabul edilmeyecektir.

 

Ücretsiz Bagaj Hakkı

Yolcularımıza uçağın kargo bölümünde taşınabilecek belli bir bagaj hakkı verilmektedir.

Geçerli ücretsiz bagaj hakkınız için biletinizin üzerindeki bilgileri kontrol ediniz.