PARİS TURLARI
Tarih : 19 EKİM 2018 - 22 EKİM 2018
Güzergah : ISTANBUL - PARİS
Fiyat : 430 EUR 331,55 EUR' dan itibaren
Referans No : tb221 /paris-tu
  •  
  •  
  1 GünISTANBUL - PARİS
  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 08.00`da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global hava yollarının KK 2173 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.40`da Paris`e hareket. Yerel saat ile 13.40`da varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Paris şehir turu. Panoramik şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer.
  2. GünPARİS
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu turuna katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde

  Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa`nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi`ne çıkıyoruz. Paris`in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri`nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti`nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur`ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı`nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor.
  Bu turumuzda filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris`i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees`de dolaşma fırsatı bulacaksınız.
  60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer.
  3. Gün PARİS
  Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza / çift park,, Louvre ve Versailles turuna veya Louvre ve Notre Dame Katedrali katılabilirler.

  Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland`da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları`nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris`e geri döneceğiz.
  Louvre müzesi & Versailles Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre`u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis`nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı 
  galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.

  4. GünPARİS - ISTANBUL
  Kahvaltının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Atlas Global hava yollarının KK 2174 sefer sayılı uçuşu ile ile saat 15.25 `de İstanbul`a hareket ve Türkiye saati ile 19.55`de varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.
   KONAKLAMA OTELİ 3* Ibis Hotel vb. (Yari Merkezi)
   KONAKLAMA OTELİ 4* Courtyard by Marriott vb. (Yarı Merkezi)

 

      Havalimanı vergileri

       Atlas Global Havayolları ile İstanbul - Paris - İstanbul parkurunda ikram dahil uçak bileti,

 • Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,
 • Alan/otel/alan transferleri,
 • Panoramik Paris şehir turu
 • Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel vergileri
 • Turist Şehir vergileri
 • Türsab zorunlu mesleki sigortasi

Paris ikonları ve Seine Nehri (95 Euro)

Romantik Paris gece turu (35 Euro) 

Lido Show (140 Euro) 

Disneyland/ çift park (130 Euro)

Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) 

Louvre ve Notre Dame Katedrali (75 Euro) 

dsadsa