BARCELONA TURU
Tarih : 4 EKİM 2018 - 7 EKİM 2018
Güzergah : ISTANBUL - BARCELONA
Fiyat : 549 EUR 319 EUR'dan itibaren
Referans No : PR228/Barcelona

1.GÜN İSTANBUL – BARCELONA (FLAMENKO)

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Prontotour kontuarı önünde saat 08:30'de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1835 tarifeli seferi ile saat 11:05'de Barcelona’ya uçuş. Yerel saat ile saat 12:45'de Barcelona’ya varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecektir. Ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra Flamenco Gecesi turuna katılabilirler. İspanyol dansları eşliğinde bu ünlü gösteriyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN BARCELONA (GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI)

 

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Girona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilirler. Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe, Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek, ünlü Jewish Meydanı El Call görülerek, Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecektir. Turumuzun ardından otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN BARCELONA (GUELL PARK&POBLE ESPANYOL&GOTIK MAHALLE) (FLAMENKO)

 

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle gezisi. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı, 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik Mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız, Tur bitimi otelimize dönüş  ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN BARCELONA –İSTANBUL

 

Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. rehberimizin bildirdiği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1836 tarifeli seferi ile saat 13:45'de İstanbul’a hareket. Saat 19:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
**SÖMESTR PROMOSYON**Barcelona (3 Gece 3* Uzak Bristol Hotel vb.) 3 Gece (3 Kahvaltı) Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı, Barcelona Gidiş - Dönüş Promosyon turlarda iptal / iade / değişiklik yapılmamaktadır.
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
319 EUR
İlave Yatak
319 EUR
Tek Kişi
469 EUR
Çocuk
(2 - 12 Yaş)299 EUR
*** Ekstra tur ödemelerini seyahat sırasında kredi kartınız ile de yapabilirsiniz ***
 
GIRONA & DALI MUSEUM TURU 65 EURO ( 02-12 YAŞ 35 EURO )
Sabah kahvaltı sonrası çıkacağımız bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali müzesi gezilecek.kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze girişi + Rehberlik 
 
FLAMENCO SHOW-BARCELONA 55 EURO ( 02-12 YAŞ 30 EURO )
İspanyol kültürünü dünyaya tanıtan iki gelenekten biri Boğa Güreşleri diğeri ise Flamenco Halk oyunlarıdır. Biz bu gezimizde Barcelona’da bu oyunların sergilendiği en güzel lokallerinden birinde size bu fırsatı sağlayacağız. Renk cümbüşünün ritmik hareketlere dönüştüğü dansları izlerken, geleneksel İspanyol içkisi olan Sangria şarabını yudumlama keyfini yaşayacaksınız. Fotoğraf makinesi ve kameranızı almayı unutmayın!..
 
Dahil olan servisler: Ulaşım + Bir içecek + Rehberlik 
 
GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & ADIM ADIM GOTIK MAHALLE 65 EURO( 02-12 YAŞ 40 EURO )
Bu turumuz sırasında UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız .


Dahil olan servisler: Ulaşım + Giriş bileti + Rehberlik
Önemli Not:
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.